تبلیغات
زاویانا زاویانا - رابط کاربری جی میل متحول می شود
 

رابط کاربری جی میل متحول می شود

نویسنده: نیما   موضوع: مقالات کامپیوتر، 

 

(جی میل)، سرویس رایگان ایمیل گوگل در سال 2004 میلادی معرفی شد و تفاوت های سازنده آن برای همه کاربران، انقلابی در نحوه استفاده آنها از پست الکترونیک بوجود آورد. اما...

Gmail (جی میل)، سرویس رایگان ایمیل گوگل در سال 2004 میلادی معرفی شد و تفاوت های سازنده آن برای همه کاربران، انقلابی در نحوه استفاده آنها از پست الکترونیک بوجود آورد. اما در "رابط کاربری" جیمیل از آن زمان تا کنون تغییر اساسی رخ نداده است و تقریبا سه سال از آخرین تحول در جی میل می گذرد.

اما اگر کاربر علاقهمند به Gmail هستید خود را برای مشاهده یک رابط کاربری جدید آماده کنید. بتازگی گوگل از تغییرات اساسی در ساختار رابط کاربری سرویس ایمیلش سخن به میان آورده است که آنرا با نام "نسخه جدید" به کاربران معرفی کرده است. نامیدن "نسخه جدید" می تواند یک تحول کاملا اساسی در رابط کاربری جیمیل بوجود آورد.

در حال حاضر تنها تعداد بسیار معدودی از کاربران مورد اعتماد و افراد شاغل در گوگل می توانند از نسخه جدید رابط کاربری جی میل دیدن کنند و دیگر کاربران باید تا ارائه این نسخه برای عموم صبر نمایند.

متاسفانه هیچگونه تصویری در این رابطه هنوز منتشر نشده است و تنها آن تعداد اندک کاربر خوش شانس توانسته اند مزه جی میل جدید را بچشند.

گفتنی است که خبر تحول در رابط کاربری جی میل یک خبر رسمی از سوی گوگل نمی باشد بلکه یک کاربر عادی در هنگام گشت و گذار در بخش ترجمه پیغام های جی میل به دیگر زبان ها، به پیغامی برخورد کرده است که از نسخه جدید رابط کاربری صحبت کرده است.

این خبر در سایت ZDNet نیز تایید شده است و تصویر مربوط به پیغامی که از رابط کاربری جدید سخن گفته است را منتشر کرده است.

شما چگونه رابط کاربری جدید Gmail را تصور می کنید؟ آیا احساس می کنید امکانات متفاوت جدید نیاز دارید؟ آیا موفقیت در تغییر ظاهر سرویس ابزارهای اداری گوگل (Docs & Spreadsheets) باعث تصمیم تغییرات ظاهری جی میل شده است؟

 

برای حمایت از ما کلیک کنید

برچسب ها: Gmail،  

() نظرات