تبلیغات
زاویانا زاویانا - روشهای سریع افزایش درآمد
 

روشهای سریع افزایش درآمد

نویسنده: نیما   موضوع: کسب درامد واقعی از اینترنت، 

 

1) سایتهایی مانند www.cloob.com و http://vcp.ir و ... آماری بالایی دارند و بخشهایی دارند كه می توانید به صورت رایگان مطالب خودتان را وارد كنید مثلا در بخش فروشگاهی سایت cloob.com محصولات را با لینكی كه مخصوص خوتان وارد كنید، سایتهای مشابه اینها زیاد هستند.

2) در سایت های تبلیغات رایگان برای وبلاگ یا سایت هایتان  تبلیغ كنید تا آمار اونها بالا بره (از نوشته های جذاب استفاده كنید) با جستجوی كلمه (تبلیغات رایگان) در گوگل اسامی این سایتها را خواهید دید....1) سایتهایی مانند www.cloob.com و http://vcp.ir و ... آماری بالایی دارند و بخشهایی دارند كه می توانید به صورت رایگان مطالب خودتان را وارد كنید مثلا در بخش فروشگاهی سایت cloob.com محصولات را با لینكی كه مخصوص خوتان وارد كنید، سایتهای مشابه اینها زیاد هستند.

2) در سایت های تبلیغات رایگان برای وبلاگ یا سایت هایتان  تبلیغ كنید تا آمار اونها بالا بره (از نوشته های جذاب استفاده كنید) با جستجوی كلمه (تبلیغات رایگان) در گوگل اسامی این سایتها را خواهید دید

3) بیشتر سعی كنید سیستم كسب درآمد بازاریابی  را به دیگران (سایت و وبلاگهای دیگران) معرفی كنید ، به اینصورت که  لینك عضویتی كه شما معرف آن هستید را به همراه متنی جذاب بفرستید،  دیگر نیاز نیست حتی سایت یا وبلاگی داشته باشید فقط با اینترنت گردی و دیدن سایتها و وبلاگهای دیگران آنها را دعوت كنید تا عضو سیستم كسب درآمد شوند تعدادی از اعضای فعال  در مدت كمتر از یك ماه بیش از 100 عضو را جذب سیستمهای مختلف كرده اند و با حداقل تلاش توانسته اند درآمد كسب كنند.

4) در یاهو و گوگل گروه تشكیل دهید عضو جذب كنید خصوصا در جیمیل به راحتی می توان عضو جدید جذب كنید و هر تبلیغی كه خواستین رو برای اعضاء بفرستید.

5) ارسال ایمیل تبلیغاتی هم روشی هست كه برگشت سریع داره البته باید سرور SMTP بخرید كه معمولا ماهیانه حدود 5هزار تومان هزینه داره و می تونید سیستم فروتل و یا محصولات پرفروش را به صورت گروهی به ایمیل ارسال كنید.

6) فعالیت درانجمنها و تبلیغ سیستمهای بازاریابی وبلاگ هم راه خوبی است چرا كه آمار بازدید كننده اینگونه سایت ها بالا می باشد، همچنین راه اندازی انجمن نیز موثر است البته در دراز مدت درآمدزا می باشد.

روشهای زیادی دیگر هم وجود داره كه به صورت رایگان می شه كار كرد

 

برای حمایت از ما کلیک کنید

برچسب ها: روشهای سریع افزایش درآمد، کسب در امد از اینترنت،  

() نظرات